З Івано-Франківська на навчання відправились офіцери запасу (фото)

24 офіцерів запасу сьогодні відправили з обласного військового комісаріату на навчання в різні регіони України. Ще 18 відправлять завтра.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/i/m/img_1172.jpg

 

Це чоловіки, які раніше закінчили військові кафедри у своїх вузах. Вони служитимуть 18 місяців, три з яких піде на перепідготовку. Після служби матимуть змогу підписати контракт.

Офіцери проходитимуть навчання на Одещині, Львівщині та Київщині. В обласному військовому комісаріаті запевняють, що в АТО після навчання їх не посилатимуть.

Перед відправкою офіцерів запасу поблагословив військовий капелан.

 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/i/m/img_1175_487f2.jpg

Як писали раніше ЗМІ, офіцерам запасу буде виплачуватися від 9 тисяч гривень заробітної плати, а також за ними зберігатиметься робоче місце. Військові на службі будуть забезпечені повноцінним соцпакетом. Компенсуватимуть їм і вартість найманого житла.

 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/i/m/img_1170_fc9b6.jpg

 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/i/m/img_1173.jpg

 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/i/m/img_1174_8020a.jpgЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 20 червня 2017, 5:00
В АТО на мясо їх відправлять. На передовій довше двох місяців не живуть. В окопах під мінометним обстрілом не сховаєшся. Та міна навєсом летить
Відповісти

, 20 червня 2017, 5:31
В Києві 19 червня при намаганні воїнів світла з батальйону Айдар встановити палатку біля адміністрації президента поліція жорстоко побила героїв АТО. Їх обшукали, а декого з захисників України заарештували. Айдарівці називали поліцейських "москальськими агентами", "кремлівськими шпигунами" та "запродянцями Путіна". Але це не допомогло. Ветеранів АТО продовжували бити. Воїнів світла збивали на землю і товкли ногами, били палицями. Але все одно Слава Україні. Не зрадь Roshen. Чим вище тарифи тим ближча Європа. Слава нації!
Відповісти

, 20 червня 2017, 5:38
Все одно майдан переможе. Жорстоке побиття учасника АТО. Вдячні києвляни не зрозуміли ветерана бойових дій на сході України і відправили воїна світла в реанімацію. Сталася прикра помилка і до загального відношення до ветеранів АТО це, звісно, не має ніякого відношення. Випадково скалічили через непорозуміння https://www.youtube.com/watch?v=NRf_nbk6AEg
Відповісти

, 20 червня 2017, 6:13
ти хуйло , іди вже спати.Або ні дроти на парьтрєт Пуцькіна.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: