Прикарпатські рятувальники не пустили купатись у міському озері п’яних випускників

Прикарпатські рятувальники не пустили купатись у міському озері п’яних випускників

Пов’язане зображення

 

Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері не допущено до відпочинку 2 дітей (вік 7-12 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми додому.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері не допущено до купання в небезпечному місці 13 студентів-випускників Коломийського індустріально-педагогічного технікуму.З ними проведені профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах.

Не допущено до відпочинку 2 дітей (вік 12-13 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми додому.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 01 липня 2017, 18:07
ти по ходу кацап дибільний.ХА ХА ХА
Відповісти

, 01 липня 2017, 16:14
Оті дівчата на фото не схожі на випускниць і пейзаж не той.
Відповісти

, 02 липня 2017, 0:54
Человек со справкой. Диагноз "дибилизм". Кто такой Андрей Парубий? Вся правда о "логопеде" https://www.youtube.com/watch?v=WbzaRECOGlU
Відповісти

, 02 липня 2017, 7:52
Найк Велес (Микола Гавриш) дисидент із Івано Франківська: Утиски свободи слова в Україні почалися вже зразу після Євромайдану: https://www.youtube.com/watch?v=Q_T70cfjkbU
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: