Франківець створив петицію проти львівського сміття

 На сервісі електронних петицій до влади франківець зареєстрував петиції за заборону ввезення на територію області львівського сміття.

Пов’язане зображення

 

Автором її став Руслан Безручко. Чоловік просить містян підтримати його звернення, адже вважає, що в разі ігнорування проблеми, Франківщину може чекати доля Львова.

Збір підписів проходитиме до кінця вересня. Для того, щоб петицію розглянула міська влада, необхідно зібрати не менше 250 підписів.

Нагадаємо, що останні кілька тижнів у пресі з’являється інформація про ввезення на території Івано-Франківської області львівського сміття.

 

Нагадаємо, що Колишній віце-мер Івано-Франківська потаємно звозить львівське сміття на Прикарпаття (фото)

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 02 липня 2017, 0:34
Порошенко відміняє пенсії http://vlasti.net/news/262770
Відповісти

, 02 липня 2017, 7:25
Зрада. За что повязали украинца в Италии? Военного ВСУ пребывающего в Италии арестовали в подозрения в убийстве двух журналистов в результате артобстрела. Генпрокуратура Украины потребовала отпустить бывшего аритлерриста. Но итальянское правосудие проигнорировало эту просьбу. Гибель журналиста Андре по мнению итальянскоей фемиды на совести бойца ВСУ. Следователи Милана возбудили уголовное дело по факту умышленного убийства журналистов https://www.youtube.com/watch?v=eMz_vSUydjQ&feature=youtu.be
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії ЕкоЗлочини: