Дружина зниклого в АТО нацгвардійця просить франківців підтримати її у мирному мітингу під Адміністрацією Президента

Світлана Бойко, дружина офіцера Нацгвардії полковника Олександра Бойко просить небайдужих допомогти їй з акцією в Києві.

 

 

Як відомо, спецпризначинець зник на початку червня при загадкових обс­тавинах в районі Золотого на Луганщині. Дружина скаржилась, що його командування надавало суперечливу і незмістовну інфо­рмацію. За різними даними, він потрапив в полон або загинув в бою.

“Друзі, родичі та просто небайдужі люди щодня хтось з Вас запитує мене чим можна мені допомогти ?!?! Тепер прийшов час – і я вас прошу підтримати мене в мирному мітингу приуроченому до пошуку мого чоловіка Бойка Олександра Олександровича. Все що я прошу від Вас – це прийти або приїхати до Києва 14.07.2017 об 11:00 годині до адміністрації президента! Для Вас це всього декілька годин життя, а для мого чоловіка і мене це може бути ВСЕ!!! Будь ласка допоможемо повернути мені чоловіка, дитині-батька, матері – сина, а сестрі – брата!!! А українському народу – віру у справедливість.
Я буду пробувати домовитися за безкоштовні автобуси і машини з Волочиська, Хмельницького та Івано-Франківська. Можливо хтось може з цим допомогти. Будь ласка відписуйте мені хто буде, скільки чоловік і чи у Вас є можливість доїхати самим і ще когось взяти“, – написала Бойко на сторінці події у мережі Facebook.

Службу чоловік проходив у Національній гвардії України, в/ч 1241, окремий загін спецпризначення Вега, м.Івано-Франківськ. До цього 10 років прослужив в м. Хмельницький у 8 полку спецпризначення.

 

Нагадаємо, що У зоні АТО пропав без вісти полковник Нацгвардії з Івано-Франківська (фото)

                       Бійці,які були на завданні разом із полковником Нацгвардії з Івано-Франківська, кажуть, що він загинув від обстрілу терористів

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: