Австрійська делегація вивчала можливості Івано-Франківська (фото)

 

Сьогодні у рамках лояльного політичного навчального візиту “Україна як майбутній Європейський партнер” відбулася зустріч міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса з делегацією мерів міст та депутатів місцевих рад Австрії. Австрійська делегація прибула у складі 22 представників органів місцевого самоврядування всіх регіонів країни.

 

 

Мета візиту — вивчення місцевого самоврядування України, обмін досвідом, ознайомлення з політичною ситуацією в країні в цілому та вивчення регіональних особливостей Прикарпаття. “Головне завдання яке стоїть перед спільнотою — це краще пізнати один одного” - визначили делегати.

 

 

“Де фактум, ви вже є європейським партнером. І дуже важливим партнером” - підкреслив Голова делегації Крістіан Пассін. Загалом, австрійцям представили презентацію про економічний потенціал міста на українській мові та вручили по закінченню диск з презентацією англійською та українською мовами. Делегацію зацікавив розвиток сільського господарства та великі бізне-проекти, в тому числі Хриплинська інвестиційно-промислова зона і проект критого спортивного комплексу. А Віктор Анушкевичус заявив, що “всі великі проекти керує особисто щоб не було бюрократії”.

 

 

 

 

 

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 червня 2010, 18:20
В котрий вже раз австріяки вивчають наш Станіславів? При Шкутяку разів зо два, при Анушу ніби також вдруге. Чи буде толк з того?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: