Олег Гончарук дав роз’яснення щодо ситуації з постачанням газу у Надвірнянському районі, зокрема, до села Верхній Майдан

Нещодавно у Надвірнянському районі відбулося урочисте відкриття будівництва II-ої черги підвідного газопроводу високого тиску «Надвірна – Ланчин». Як зазначалося, введення в експлуатацію даного газопроводу дасть змогу продовжити газифікацію селища Ланчин, сіл Саджава, Красна та Верхній Майдан.

Сьогодні, під час інспектування місця несанкціонованого вивантаження сміття у селі Микитинці Івано-Франківської міської ради, голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук відповів на запитання журналістів щодо підведення газу до житлових будинків, зокрема, у селі Верхній Майдан.

«Ми справді зробили значний крок для громади Надвірнянщини, допомігши району завершити будівництво II-ої черги підвідного газопроводу високого тиску «Надвірна – Ланчин», яке було розпочате ще у 2008 році. Проте потрібно розуміти, що даний газопровід технологічно не передбачав автоматичну подачу газопостачання до абонентів, зокрема і села Верхній Майдан. Умовно кажучи, станом на сьогодні ми маємо центральну газову трубу високого тиску, яка буде основою для продовження та підведення газопроводів меншого тиску до навколишніх сіл. Роботи йдуть за графіком, але на все потрібен час. Думаю, що до Дня Незалежності України, газопровід до села Верхній Майдан буде підключено», - зазначив Олег Гончарук.

Принагідно додамо, що протяжність підвідного газопроводу Надвірна - Ланчин - 13,1 км, а загальна вартість будівництва становить 6735, 9 тис. гривень.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: