На Тисмениччині провели черговий флешмоб щодо переваг легальної зайнятості

З метою привернення уваги громадськості до проблем неофіційного працевлаштування для інформування населення щодо економічних та соціальних переваг отримання легальних доходів працівники Тисменицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в області провели черговий флешмоб на тему «Ні зарплаті в тіні».

Учасники заходу переконували перехожих про важливість офіційного оформлення трудових відносин і переваги легальної зайнятості, закликали місцевих жителів реєструватись на веб-порталі електронних послуг ПФУ, де можна самостійно контролювати сплату роботодавцем страхових внесків.

Проведені заходи, безперечно, мають позитивний результат, оскільки Пенсійний фонд надає можливість кожному громадянину здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на його соціальні права. Дане питання є досить актуальним сьогодні, адже отримуючи заробітну плату «в конверті», працівники втрачають соціальні гарантії та позбавляють себе гідної пенсії в майбутньому.

Під час флешмобу працівники об’єднаного управління також розповсюджували інформаційні буклети та листівки.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: