Олег Гончарук: Завдяки присутності місії ОБСЄ міжнародна спільнота має можливість дізнаватися про реальну ситуацію в Україні

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з нещодавно призначеним керівником Івано-Франківського відділення спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Девідом Піґе та його заступником Марком Кіршбаумом. Метою відвідин представників ОБСЄ стало обговорення процесів децентралізації, надання допомоги учасникам антитерористичної операції, вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб на території області.

Інформуючи міжнародних експертів про стан справ в області, очільник Прикарпаття зауважив, що завдяки присутності місії ОБСЄ не тільки на сході України, а й у всіх областях держави міжнародна спільнота має можливість дізнаватися про реальну ситуацію в країні. А це на сьогодні дуже важливо. Облдержадміністрація має у цьому чітку позицію – повне сприяння ефективній діяльності представників місії ОБСЄ. «Ми завжди відкриті і готові надавати об’єктивну інформацію для місії ОБСЄ, дослухатися до порад та думок її представників», - наголосив Олег Гончарук.

Керівник області також розповів про системну роботу з налагодження на Івано-Франківщині співпраці між органами влади, правоохоронцями, ЗМІ, громадськістю та відділенням моніторингової місії.

Зі свого боку представники ОБСЄ висловили вдячність за налагоджену комунікацію, відзначивши позитивні зміни у вирішенні багатьох проблем, зокрема, внутрішньо переміщених осіб і учасників АТО. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: