Мешканців Франківщини просять пропонувати лікарів – кандидатів на «Орден Святого Пантелеймона»

Українців просять узяти участь у представленні медиків до нагородження. Цьогоріч спільним рішенням ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги», чотирьох церков, міністерства охорони здоров’я, Академії медичних наук та профільного комітету Верховної Ради запровадили «Орден Святого Пантелеймона». Це так званий «Оскар» серед медпрацівників.

Результат пошуку зображень за запитом "Орден Святого Пантелеймона"

 

Загалом у нагороді є п’ять номінацій, але нещодавно прийняли рішення відкрити ще одну: «Вибір Поважної ради», пише Репортер.

«Мало хто розуміє ціну служіння. Тому ми допомагаємо українському суспільству побачити лікарів, які служать хворим», – сказав про нагороду Блаженнійший Святослав (Шевчук), який є членом Поважної ради Відзнаки.

 

 

Таке рішення прийняли через недостатню кількість інформації про нагороду серед населення та організацій, щоб мати можливість запропонувати свої кандидатури раніше.

Правила подачі кандидата прості: зробити це може будь-який українець, громадська організація чи медичний колектив. Основне – це високий професіоналізм обранця, його моральні якості та беззаперечне служіння людям.

Лист-подання на номінацію «Вибір Поважної ради» слід надіслати на електронну скраньку оргкомітету: orden.panteleimon@gmail.com до 17:00 21 липня цього року.

До Поважної ради входять: Святіший Патріарх Філарет, Блаженніший Святослав (Шевчук), Леонід Кравчук, Уляна Супрун, Ольга Богомолець, Віталій Цимбалюк та інші.

Нагородження відбудеться 9 серпня у день Святого Пантелеймона.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 14 липня 2017, 23:50
Всі лікарі в нас хабарники і злодії. Можна любого нагороджувати медаллю за корупцію. Не одного злиденного українця вони в могилу загнали
Відповісти

, 15 липня 2017, 6:46
не ятріть своіми медалями людям душу
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: