Сьогодні Івано-Франківськ відвідали Патріарх Святослав та представник Папи Римського (фоторепортаж)

Сьогодні, 15 липня, Івано-Франківськ мав можливість приймати у себе Високоповажного гостя - Префекта Конгрегації Східних Церков Кардинала Леонардо Сандрі.
http://www.blitz.if.ua/include/img/020.JPG
 

Відвідини Кардинала нашого міста були здійснені в рамках пастирського візиту до України, як вияву любові Папи Франциска до УГКЦ. 

Префекта Конгрегації Східних Церков Кардинала Леонардо Сандрі, Блаженнішого Святослава, Апостольського Нунція в Україні Клаудіо Ґуджеротті зустрів в аеропорту Івано-Франківська Митрополит Володимир Війтишин разом із представниками Архієпархіальної Курії. Опісля даної зустрічі гостям було представлено Католицьку школу-гімназію Св. Василія Великого. Згодом високоповажних гостей зустріли наймолодші мешканці міста Івано-Франківська в Архікатедральному і Митрополичому Соборі Воскресіння Христового. 

http://www.blitz.if.ua/include/img/003.JPG

 

За час свого перебування у обласному центрі представник Папи Франциска відвідав також, Івано-Франківське Архієпархіальне Управління, Духовну семінарію, Навчальний корпус Архієпархії та Лікувально-діагностичний центр Св. Луки.

 "Я насправді щиро вдячний Митрополиту Володимиру за такий приємний подарунок, що маю нагоду побувати в серці Архієпархії - Архікатедральному Соборі, а також і в самій зіниці ока Митрополії - Духовній семінарії", - звернувся до усіх присутніх Леонардо Сандрі. 

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/001.JPG

Стосовно того як вірні Архієпархії сприйняли візит Кардинала, Владика Володимир зізнався, що люди були задоволені та вдячні. «Наша Архієпархія завжди з великою радістю приймає у себе таких високодостойних гостей, а Ваше перебування з нами відчувають також усі вірні», - поділився Владика Володимир.

На завершення візиту Архієпископ і Митрополит Володимир Війтишин подякував Кардиналу за Його присутність між нами, як видимого знаку любові Папи Франциска до Івано-Франківської Архієпархії та УГКЦ в цілому.

http://www.blitz.if.ua/include/img/002%20(1).JPG

 

Після свого перебування в Івано-Франківську Кардинал Леонардо Сандрі візьме участь у заходах та  богослужіннях в рамках Всеукраїнської прощі у Зарваниці, інформує прес-служба Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

http://www.blitz.if.ua/include/img/005.JPG

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/004.JPG

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/007.JPG

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/006.JPG

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/009.JPG

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/008.JPG

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/013.JPG

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/010.JPGЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 15 липня 2017, 20:18
Цікаво якою дорогою їхало панство і кардинал від аеропорту. Вул.Коновальця - перекрили, але палець о палець не стукнули, щоб хоча кілька машин щебеню чи гравію кинути на ті півметрові ями, якими всіяний шлях того бездоріжжя, яке назвали об-їздом. Ганьба.Оце така Європа. Та не в Європу треба йти - а спочатку в Африку, потім в Азію , аж тоді - в Європу.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: