Відбулися урочистості з нагоди першої річниці відкриття обласного госпіталю ветеранів війни (фото)

Урочистості до першої річниці з дня відкриття комунального закладу «Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни», який створено на базі державного закладу «Вузлова лікарня станції Коломия Державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця», відбулися у Коломиї.

У заходах взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, в.о. директора департаменту охорони здоров’я ОДА Микола Стовбан, голова Коломийської РДА Любомир Глушков, заступник голови Коломийської міської ради Володимир Бойцан, правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії владика Василій Івасюк, голова Коломийської міськрайонної організації ветеранів Афганістану Йосип Тодорів, керівник громадської організації «Військові капелани» Василь Жупник, учасники АТО, ветерани війни в Афганістані.

На даний час в госпіталі учасникам бойових дій надається повноцінна медична допомога, необхідна для лікування та реабілітації.

За підтримку та допомогу у функціонуванні закладу голові Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олегу Гончаруку та голові Івано-Франківської обласної ради Олександру Сичу передано подяки. Також подяку вручено керівнику громадської організації «Військові капелани» Василю Жупнику.

Голова Коломийської РДА Любомир Глушков привітав колектив медичної установи з річницею, подякував за віддану і професійну працю та подарував закладу для поповнення бібліотеки книги на духовну і патріотичну тематику.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 17 липня 2017, 22:37
А для звичайних людей всі лікарні зачиняють. Медична реіорма Гройсмана ставить на меті ліквідувати всі медзаклади для пересічних українців
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: