Прикарпатські діти проводять літній відпочинок у військово-патріотичному таборі «Юний Доброволець» (фото+відео)

Військове містечко Української Добровольчої Армії в с. Великомихайлівка на Дніпропетровщині вже стало символічним місцем для добровольчого руху України. Саме звідси мужні воїни виїжджали на бойові операції по відвойовуванню Донбасу у російського окупанта, тут проходили бойове злагодження, навчання військовій справі, тут створювався медбат «Госпітальєри».

 

Цьогоріч командуванням УДА започатковано звання «Юний доброволець». На базі Навчального центру Української добровольчої армії, відкрито військово-патріотичний табір для відпочинку та виховання молоді 14-18 років. У тижневій програмі виховання передбачені наступні дисципліни:

- історія українського війська;

- історія добровольчого руху та становлення УДА;

- стрілецька справа;

- тактика малих груп;

- мінна безпека;

- тактична медицина;

- мандрівка у с. Великомихайлівка (козацький постій, дуб Махна і ін.).

Табір розпочав роботу 1 липня, до занять з юними добровольцями разом з інструкторами НЦ УДА, залучаються воїни, які брали безпосередню участь в бойових діях визвольної війни на Донбасі.

 

До табору можна потрапити, записавшись в обласних штабах відокремлених підрозділів ГО «ДІЯ». Перелік тут: go-diya.com/shtaby.

З кожної області групу дітей супроводжують виховники, які перебувають з ними постійно. Саме вони тримають постійний зв’язок з батьками юних добровольців, адже під час вишкільного процесу користування мобільними телефонами обмежено.

 

Про звання «Юного добровольця» в Українській Добровольчій Армії розповідає Начальник штабу УДА Сергій Ільницький:Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: