У Драгомирчанах четвертий день блокують дорогу на Яремче

Мешканці села Драгомирчани заблокували трасу Н-09 Мукачеве – Львів та вимагають скасувати рішення сесії сільської ради про зміну цільового призначення трьох гектарів землі.

У прес-службі патрульної поліції КУРСу повідомили, що на виїзді з міста по вулиці Мазепи стоїть екіпаж патрульних, який повідомляє водіям, що рух трасою через Драгомирчани заблокований. Об'їхати пікетувальників водії можуть через село Чукалівка.

ЗМІ писали, що мешканці Драгомирчан Тисменицького району перекрили рух трасою Львів – Мукачево, вимагаючи від сільського голови та депутатів сільради скасувати незаконне, на їхню думку, рішення сесії. Цим рішенням сесія сільради змінила цільове призначення земельної ділянки, на якій планувалося будівництво школи, садка і стадіону, виділивши 20 приватних ділянок під індивідуальну забудову. Мешканці говорять, що ділянки виділені депутатам, працівникам поліції та самому сільському голові. У п'ятницю ввечері до переходу підвезли шини.

 

Нагадаємо, що У відповідь на корупцію, обурені люди у передмісті Івано-Франківська перекрили трасу сполученням Львів-Мукачеве (фото)

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 31 липня 2017, 12:43
Наскакали
Відповісти

, 31 липня 2017, 12:51
та нехай заблокують свою сільську раду , а не дорогу.В чому вина водіїв, які змушені обїзжати це сране село.
Відповісти

, 31 липня 2017, 13:00
Розумно б було заблокувати сільську раду, організувати віче села і висловити недовіру сільському голові і депутатам, які голосували за це рішенняі, очевидно, не за дякую. Написати заяви в поліцію, прокуратуру, звернутися до народних депутатів і т.д. Або ж заблокувати перехрестя, щоб не було ніякого об'їзду ні через Чукалівку ні через Загвіздя і автобазар! А так, толку мало.
Відповісти

, 31 липня 2017, 13:02
Стаття 279 ККУ блокування транспортних комунікацій, яке порушило нормальну роботу транспорту. За цей злочин передбачено кримінальну відповідальність, а селфіки замість розслідування охороняють злочинців та відпраляють транспорт об'їзними шляхами. ОСЬ ВСЯ ЦІНА НОВІЙ ПОЛІЦІЇ
Відповісти

, 31 липня 2017, 13:08
залізну дорогу нехай блокують або лягають на рельси.Обійдуться рагулі без дитсадка.
Відповісти

, 31 липня 2017, 13:14
Ці царьки в сільських і селищних радах в Тисменицькому районі через те й не об'єднуються як вся Європа, тобто по 10-15 сіл в ОТГ ! ! ! Бояться втратити шалену зарплатню і нізащо не відповідати, бо то не я такий то все депутати . Напевне єдиний район в Україні де не створено жодної ОТГ, і все через царьків. Розпустити район і провести перевибори в ОТГ ....
Відповісти

, 31 липня 2017, 14:51
Бідні нещасні люди. Можна сказати мерці. Тепер їх всіх уночі звезуть в підвали СБУ і закатують на смерть
Відповісти

, 31 липня 2017, 15:53
Дружня громада в Дрогомирчанах, а голова жаліється що ніхто із начальства не приїхав . Це вже інтрига. А про змову між головами найближчих сіл проти ОТГ нічого не сказав. Дружні голови, царьки, боги в селах і на громаду не звертають увагу, але люди не хочуть жити по -старому, а царьки по- новому...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: