В Івано-Франківську батьки самовільно забрали хвору дитину з лікарні

Вчора, 31 липня, працівники ювенальної превенції вилучали у франківської сім’ї хвору семимісячну дитину. В маленького хлопчика медики діагностували бронхіт та недоліковану пневмонію.

Результат пошуку зображень за запитом "немовля в лікарні"

 

Як повідомили журналісту МІСТА у поліції, минулого тижня батьки хлопчика забрали його хворим з лікарні самовільно, без виписки, не попередивши лікарів.

“Сім’я перебуває під соціальним супроводом. Сьогодні ми півтори години переконували батька, що дитині потрібне обстеження та лікування. Ми дитину доставили в лікарню до обіду, але мама хлопчика під вечір прийшла в лікарню, написала заяву про відмову від лікування та знову забрала додому” — зазначила Алла Бойчук, начальник сектору ювенальної превенції УПД ГУНП в області.

Про цей випадок правоохоронці повідомлять Службу у справах дітей, які скоріш за все будуть готувати документи про вилучення дитини у батьків.

До слова, перша дитини матері наразі перебуває у містечку Святого Миколая, де про неї дбають монахині. А перша спільна дитина подружжя три роки тому померла.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 01 серпня 2017, 14:08
бо грошей не мають . В лікарні ніхто задурно лікувати не буде , ще й захворіти на щось інше можна
Відповісти

, 01 серпня 2017, 16:03
Дитину в лікарні пролікують,не треба пургу гнати.Все наперед,як екстрасенс видала.Якщо батьки нездаді,то нехай в лікарні маленькому допоможуть.Що за батьки? Якщо грошей не мають,то нехай йдуть на роботу,а не тільки дітей роблять.А малючку здоровля.
Відповісти

, 02 серпня 2017, 9:05
каструвати батьків шоб більше дітей не робили а дитину забрати!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: