Несмішний цирк: У Калуші швидка ледь не потрапила в аварію через «клоуна»

Вчора на Калущині швидка медична допомога, яка рятувала життя немовляти, ледь не потрапила в аварію через водія цирку.

Результат пошуку зображень за запитом "швидка"

 

Про це повідомим у соціальній мережі працівник швидкої Володимир Павлів. Він розповідає, що життя дитини висіло на волосині, тому вони їхала на максимальній швидкості. Попри те, що всі машини дозволяли швидкій безперешкодно рухатись, «клоун», який виїхав із стадіону поставив свій автобус поперек дороги.

«Ураааа!!!! В Калуш приїхав цирк!!! Ще не розклався, а клоуни вже сподобались. Особливо водій автобуса з написом «цирк».

Коротка передісторія: ми, бригада швидкої допомоги, терміново госпіталізуємо дитинку (два тижні з удушення материнським молоком), де час йде на секунди. Наш водій веде карету швидкої на максимальній швидкості (приблизно 130-140км) з проблисковими маячками та сиреною, водії по всьому місті дають безперешкодний проїзд, а цей клоун виїжджає з стадіону в Підгірках і ставить автобус поперек дороги. Лише майстерність водія зберегла життя шістьом людям (бригаді швидкої, дитинці, матері та бабусі дитини). А так би був “веселий” в Калуші цирк.

Мені здається, що в цього клоуна трохи замалий і не дуже червоний ніс. Тому при першій же нагоді виправлю цей недолік. А Вас, шановні земляки, прошу максимально ігнорувати дане дійство або хоча б на вході і виході передавати привіт Клоуну шоферу!», – йдеться у дописі Володимира.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: