Відбувся новацький табір «Рух» Івано-Франківської округи

Із 16 по 26 липня у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Лімниця» (с. Вістова, Калуський район) відбувався окружний спортивний новацький табір «Рух». У ньому взяли участь понад сто новаків та новачок із одинадцяти осередків Івано-Франківської округи. Серед них і Галицький осередок НСОУ «Пласт», який став учасником змагань за сприяння відділу молоді та спорту райдержадміністрації.

Зазначимо, що захід проходив із різноманітних видів спорту: футболу, баскетболу, волейболу, стрибків в довжину і на скакалці, бігу з перешкодами, тенісу, гімнастики, шахів. Запеклий поєдинок визначив найкращих.

Учасники табору відвідали місця, де жив і володарював Данило Галицький, побували в музеї у с. Крилос, помолилися біля чудотворної ікони Матері Божої та скуштували свяченої воду  із Княжої криниці. Також учасники табору відвідали центр реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку, дізналися багато цікавого про  догляд за тваринами.

На завершення табору усіх новаків та новачок було посвячено у лицарі, подаровано на згадку кольчуги.  

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: