Не те, щоб я цього скаженого полюбив, – Аваков несподівано став на захист Саакашвілі

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков чи не вперше прокоментував ситуацію з позбавленням українського громадянства колишнього президента Грузії та екс-голову Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

Про це міністр написав у своєму Facebook, коментуючи інформацію про спрощену процедуру отримання українцями російського громадянства.

У цьому дописі Аваков чи не вперше прокоментував резонансне позбавлення Саакашвілі українського громадянства, а відносини в урядовця та екс-губернатора були, м'яко кажучи, не найтепліші.

Я буду радий, якщо Саакашвілі, зібравши всі формальні юридичні аргументи в суді доведе свою правомірність володіння українським паспортом, розвінчавши усі претензії,
– зазначив очільник МВС.

Аваков запевняє, що так і не полюбив Саакашвілі.

"І не те, що б мені він подобався або я його скаженого полюбив – ні – просто це красиво і правильно коли буде працювати цей демократичний правовий інститут оскарження рішень. Незалежно хто кому подобається і які у кого політичні погляди і цілі", – написав міністр.

Він вважає правильним, якщо за честь володіти українським громадянством боротимуться.

Аваков наполягає, що тепер Верховна Рада має більш чітко сформулювати норми в українському законодавстві щодо процедури надання та позбавлення українського громадянства.

Щоб не виникало ні казусів Саакашвілі, ні потирань рученятами кремлівських мрійників, яких ваблять червоні корочки замість наших красенів з тризубом!
– підсумував Аваков.

Допис Арсена Авакова у Facebook

Відео, агресивної сварки в Адміністрації Президента між Арсеном Аваковим та Міхеїлом Саакашвілі облетіло всю мережу.

1 серпня у ЗМІ з'явився указ Президента, який підтверджує, що Петро Порошенко позбавив громадянства Міхеїла Саакашвілі.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар




Останні новини з категорії Політика: