В Івано-Франківську стартував кінопроект «Битва районів»

Вчора, 1 серпня, ГО «Кінороби» анонсували запуск соціального проекту «Битва районів», метою якого є створення документальних стрічок про життя 5-ти мікрорайонів міста. Взяти участь зможе кожен, кому не байдужий статус свого району, і той, у кого є креатив, аби це якісно подати.

Як наголосили організатори, вони, таким чином, хочуть дати змогу розвиватися вітчизняній кіноіндустрії, показати цей світ очима міського жителя, його життя та вподобань, пише МІСТО.

«Це можуть бути і буденні історії, – каже координатор проекту Юлія Острогляд,– проте від того не менш особливі».

Учасники у формі 10-хвилинної кінострічки можуть презентувати яскраві події району, місцини чи, навіть, людей.

Але, зі слів продюсера ГО «Кінороби» Сергія Караванця, «кіно, попри романтичну складову, – велика економіка».

Бо вимага­є значних фінансових, емоційних і технічних затрат. Тому відбудеться відбір тільки п’ятьох претендентів, яких підтримуватимуть і скеровуватимуть «ментори» проекту – компетентні люди зі сфери кінематографу, котрі  за особливою програмою навчатимуть учасників операторської майстерності та монтажу.

Проект триватиме протягом 5-ти місяців. За цей час відбуватиметься зйомка і монтаж. Результати мають вміститися у 10-хвилинну стрічку.

Заявку на участь може подати будь-хто не залежно від віку, освіти чи статі. Заявки приймаються з 2 до 5 серпня на сторінці ГО “Кінороби” у Фейсбук.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: