П’яний прикарпатський пенсіонер, який зґвалтував свою молоду сусідку, отримав вирок суду

Рожнятівський районний суд виніс вирок жителю Перегінська, який "задовольнив свою статеву пристрасть неприродним способом".

Результат пошуку зображень за запитом "згвалтування"

Випадок стався у травні цього року. До поліції надійшла заява від 23-річної потерпілої, що коли вона на полі обробляла свою земельну ділянку, на неї напав чоловік.  Про це пише Курс.

Як йдеться в судовому рішенні, чоловік поїхав велосипедом з Перегінська у Рожнятів, там у магазині випив 200 грамів горілки та пляшку пива і рушив назад додому.

Дорогою побачив на полі жінку, яка просапувала картоплю. Підійшов до неї привітатися, а тоді несподівано схопив за шию та, погрожуючи вбивством, зґвалтував – “вступив із нею в орогенітальний статевий акт, чим задовольнив свою статеву пристрасть неприродним способом”, йдеться у вироку.

Обвинувачений – пенсіонер, інвалід третьої групи – у суді визнав свою вину.

Суд вважає, що обставиною, що обтяжує покарання обвинуваченому, є вчинення злочину в стані алкогольного сп’яніння. Пом’якшуючими покарання обставинами для обвинуваченого, на думку суду, є визнання провини, каяття і позитивна характеристика за місцем проживання.

Рожнятівський районний суд визнав чоловіка винним у злочині за ст. 153 ч. 1 КК України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом) та призначив покарання – один рік позбавлення волі. Згідно зі ст. 75 ККУ (звільнення від відбування покарання з випробуванням) суд звільнив підсудного від відбування покарання та встановив один рік іспитового терміну.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: