У селі Підгір’я Богородчанського району відкрито підрозділ місцевої пожежної охорони (фото)

1 серпня, в селі Підгір’я Богородчанського району відкрито  підрозділ місцевої пожежної охорони.

На урочистостях з нагоди відкриття новоствореного підрозділу були присутні заступник начальника Управління ДСНС в області Віталій Федунків, керівництво та працівники Богородчанського районного відділу Управління ДСНС в області, заступник голови Богородчанської райдержадміністрації Василь Поштарюк, заступник голови Богородчанської районної ради Ігор Семків, заступник начальника Управління НС ОДА Іван Дембич, жителі села та духовенство. Даний підрозділ буде обслуговувати територію сіл Підгір’я та Діброва. На сьогоднішній день це третій підрозділ місцевої пожежної охорони на території Богородчанського району. 

Заступник начальника Управління ДСНС в області Віталій Федунків наголосив, що важливе місце у реформах в рамках децентралізації займають питання, пов’язані з цивільним захистом населення і територій, ліквідацією пожеж  та стихійних лих  в населених пунктах. Акцент робиться  на відповідальність місцевих керівників і на ініціативу самих мешканців населених пунктів щодо створення підрозділів місцевої пожежної охорони. І  відкриття місцевої пожежної охорони в селі Підгір’я – це ще один доказ того, якою великою рушійної силою може бути  ініціатива місцевої громади за підтримки влади та Управління ДСНС в області.

Заступник голови Богородчанської РДА Василь Поштарюк по­дя­­­­­­­­кував ря­ту­валь­ни­кам та гро­­­­­­­маді  села за те, що вони долучилися до цієї  не­обхідної справи, усвідо­м­­лю­ючи всю її ва­ж­ли­­вість.

Почесні гості перерізали символічну стрічку на вході до пожежного депо, після чого, як годиться, предс­та­вники ду­ховенства освя­тили при­мі­щення, де не­с­ти­ме службу особовий склад і пожежний авто­мобіль та побажали рятува­льникам Божого благослове­ння в їх благоро­дній справі.

Завершилося урочисте відкриття місцевої пожежної команди концертом за участю представників  сільської художньої самодіяльності.

DSC_3881.jpg  DSC_3989.jpgЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: