На Рожнятівщині відбулося свято бойківської кухні «Варенички мої-2017» (фото)

У селі Сваричів на Рожнятівщині відбулося свято бойківської кухні «Варенички мої-2017» або «Сваричівські пироги» та відзначення 630-річчя с. Сваричів.

Працівники районної та Сваричівської сільської бібліотек взяли участь у святкуванні, оформили павільйон «Бібліотечні частування» і пригощали гостей свята запашною випічкою, смачними закусками і добрими напоями. Огляд павільйонів бойківської кухні здійснили керівники району, депутати та сільський голова села Сваричів Михайло Рибчак. За краще оформлення павільйону бібліотекарів нагороджено дипломом РДА і районної ради.

Чудовий настрій дарували вокалісти і художні колективи Рожнятівщини, співак, музикант і композитор, уродженець с. Сваричів, заслужений артист України Василь Волощук, а також запрошені виконавці молодіжний гурт «NAVSI 100» та співачка Галина Балабан.

Учасники святкування переглянули виставку-ярмарок продукції сільськогосподарських товаровиробників, бджільництва та виставку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: