В Івано-Франківську облаштують сквер на вулиці Галицькій

В Івано-Франківську розпочалися роботи з облаштування сучасного громадського простору у невеличкому сквері на вулиці Галицькій, 67. Це буде ще одна зелена зона, де зможуть відпочивати як найменші, так і поважні франківці.

Роботи на об’єкті розпочалися минулого тижня. Тут вже провели світло та розпочали підготовчі роботи. Наступним етапом стане брукування території.

Сквер поєднає декілька типів покриття, матиме зручні вуличні меблі: тут встановлять бетонні лавки та куби для сидіння, а також кілька шахматних столів. Окрім того буде збережено голубі ялини, які зараз є у сквері, і додатково висаджено ще дванадцять нових. Також відпочинкова зона отримає цікаве освітлення та відеонагляд.

«Проект відповідає сучасним тенденціям: тут прислухались і до прогресивних дизайнерів, і до урбаністів. Європейська практика, коли зелена зона зберігає концепцію архітектури, що знаходиться поруч. Саме цей сквер стане першим таким у нашому місті. Намагаємося йти в ногу з часом та переймаємо найкращі європейські практики. Все для затишку та комфорту мешканців», - підсумував міський голова Руслан Марцінків.

За матеріалами прес-служби Івано-Франківського міськвиконкомуЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 02 серпня 2017, 21:01
Не облаштують. Там буде новобудова камяні джунглі а не зелена зона
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: