"Життя після нафти" існує! (фото)

Життя після нафти” - саме такою була назва енергатичного табору під відкритим небом Greencubator EnergyCamp, що пройшов минулими вихідними на Прикарпатті в селі Новий Мізунь Долинського району та був присвячений темі енергоефективності та відновлювальної енергетики. EnergyCamp продемонстрував можливості та труднощі нової енергетики безпосередньо в таборі, працюючи автономно від чистої енергії сонця.

Рухома установка із сонячними батареями видавала до 5 кВт електроенергії, хоча, признаються організатори, в техпаспорті вказана цифра 2,4 кВт. Тим не менше, плазмовий телевізор та весь табір 2 дні отримували безперебійне живлення, що дало можливість обговорити болючі енергетичні питання.

За прогнозами вчених, приблизно через 40 років нафтові запаси вичерпаються. І саме в цей період відбудеться пік цін на нафтопродукти, зокрема бензин. Футурологи радять всім переходити на елекромобілі, малолітражні авто, а в найкращому випадку і на велосипеди.

Загалом, EnergyCamp об'єднує енергію ентузіастів, експертів, журналістів, громад та бізнесу задля вільного погляду на енергетичне сьогодоння та майбутнє нашого суспільства. Безпосередньо в таборі показували та розповідали як установки працюють автономно від чистої енергії сонця, вітру та інших відновлюваних джерел. Були і цікаві доповіді про перспективи розвитку міст без нафтової залежності, про відновлювальну енергетику, яка стимулює енергоефективність, про досвід світових інвестицій у нову енергетику, технології енергоефективних будинків та використання сонячної енергетики для відродження забруднених територій.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: