У Коломийському суді бракує суддів

2 серпня 2017 року правосуддя в Коломийському міськрайонному суді здійснюється 4 суддями із 10 передбачених штатним розписом.

У двох суддів Коломийського міськрайонного суду відсутні повноваження у зв’язку із закінченням 5-річного терміну обрання на посаду судді вперше, 2 суддівські посади є вакантними, решта суддів знаходяться у відпустці. 

Протягом цього тижня всі матеріали, що надходять до суду передаються на розгляд тільки двом суддям. Справи призначаються на вересень-жовтень.

Аналізуючи ситуацію, яка склалася можна з впевненістю стверджувати, що право доступу громадян до правосуддя обмежується з причин, які не залежать від працюючих суддів та працівників апарату суду.

У свою чергу колектив суду і надалі докладатиме максимальних зусиль для забезпечення дотримання встановлених законом строків розгляду справ.

Про дату та час судового засідання та про рух справи учасники судового розгляду можуть дізнатися за наявною на сайті інформацією у розділі «Громадянам» - «Список судових справ, призначених до розгляду», або за телефоном: (03433) 2-37-31.

За матеріалами прес-служби Коломийського міськрайонного судуЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: