У Ворохті розмалюють віадук

До дня міста у Ворохті запланували нанести малюнок на один із місцевих віадуків.

Про це йдеться на сторінці Ворохтянська селищна рада в мережі Фейсбук.

“Підготовчі роботи для нанесення графічного малюнку на одну із опор кам’яного моста – віадуку, що при в’їзді у смт. Ворохта завершено. Сьогодні художники розпочнуть наносити зображення. Даний захід відбувається у рамках підготовки до проведення 5-6 серпня фестивалю “Віадук” у смт. Ворохта. Сподіваємось, що оновлений міст – віадук буде привабливим для туристів та жителів нашого краю”.

Повідомлення викликало неабияке обговорення в мережі. Зокрема, обурення начебто псуванням пам’ятки архітектури.

Як повідомила “Репортеру” організаторка фестивалю і директорка “Будинку культури” Мирослава Стефанців, малюнок дійсно нанесуть на опори віадуку під час фестивалю. Але, по-перше, мова йде про віадук, який знаходиться не в центрі містечка, а одразу ж при в’їзді, до того ж організатори отримали всі відповідні дозволи на роботи.

“Малюнок нанесуть на опору, а не на живий камінь. Попередньо опори були знищенні за радянських часів, а потім відновлені з бетону. Саме на цій частині і будуть малюнки”, – каже Стефанців.

За ідеєю організаторів на опорах віадука з’являться два малюнки в спокійних тонах – гуцул та гуцулка. Виконають роботу франківські художники Марта та Юрій Пітчуки. До слова, саме парі цих художників належить розпис трансформаторної підстанції в сквері Руської трійці.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 серпня 2017, 2:01
Розмалюють в графіті , або як ряд парканів в франківську . Фарба через пів року місцями пооблазить і міст буде виглядати як стіна в негритянському кварталі лос-анжелеса. Крім того розмальований віадук -втратить свою історичну цінність саме через малюнок . Ви бачили коли-небудь розмальовані піраміди в єгипті , або схожі мости в норвегії ? Дурна затєя
Відповісти

, 03 серпня 2017, 2:07
любий антикваріат і старовинні памятки культури високо ціняться саме за орігінальну якість і первозданний вигляд . Будь-яка річ з домальованним малюнком або чимось сучасним удосконаленним - втрачає свою цінність в 2-3 рази, говорю це як фахівець
Відповісти

, 03 серпня 2017, 7:32
Не чипайте, не псуйте iсторичнi будови. Самi щось побудуйте , тай розмаловуйте.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Туризм: