Срібний призер ХХІІІ Дефлімпійських ігор Володимир Рій відзначений медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» (фото)

Цьогорічне літо стало багатим на високі спортивні здобутки прикарпатських спортсменів. Так, чергову вершину у спорті підкорив футболіст з Прикарпаття Володимир Рій. Йдеться про ХХІІІ Дефлімпійські ігри, які проходили в Туреччині. Як гравець збірної України з футболу, Володимир Рій став срібним призером.

Про свої переживання та підготовку до ігор спортсмен розповів під час прес-конференції, яка відбулася сьогодні в облдержадміністрації.

Окрім представників засобів масової інформації участь у заході взяли заступник начальника управління спорту ОДА Костянтин Лисейко, директор регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Іван Балагутрак та заступник голови обласної федерації футболу Василь Луцький.

Вітаючи спортсмена, Костянтин Лисейко зазначив, що це заслужений здобуток, адже Володимир Рій довго та старанно готувався до проведення матчу. «Це справді вагомий внесок у розвиток спорту нашої області. Сподіваємося, що своєю працею та наснагою до перемоги Володимир Рій надалі прославлятиме нашу область на теренах України та за її межами», - зазначив посадовець.

Представники федерації футболу Івано-Франківської області вручили Володимиру Рою медаль «За заслуги перед Прикарпаттям».

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Спорт: