Луценко зробив гучну заяву щодо екстрадиції Саакашвілі до Грузії, – журналіст

Генеральний прокурор України Юрій Луценко має намір здійснити екстрадицію колишнього очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі до Грузії, коли той прибуде на територію України.

Інформацію про це оприлюднив журналіст Микола Фельдман. За його словами, голова ГПУ такою обіцянкою відзначився під час зустрічі з блогерами, що відбулася 1 серпня.

"Генпрокурор, відповідаючи на питання стосовно Саакашвілі, сказав, що йому нічого не залишиться, як здійснити екстрадицію колишнього президента до Грузії", – розповів журналіст.

Додамо, Катерина Золотарьова, яка також була присутньою на цьому заході, у коментарях уточнила, що Луценко не казав про негайну екстрадицію Саакашвілі.

"Він сказав, якщо грузини ще раз зроблять запит, тоді за законом він це зробить. А не він збирається екстрадувати його сам прямо зараз", – підкреслила блогер.

Золотарьова, Саакашвілі, Луценко

Нагадаємо, 27 липня в Адміністрації Президента підтвердили, що Саакашвілі позбавили українського громадянства. За словами нардепа Антона Геращенка, сталося це через те, що він надав недостовірні дані, зокрема, що стосувались його судимості у Грузії.

1 серпня у мережі опублікували відповідний указ за підписом президента Петра Порошенка.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: