Які новинки з’явилися у книгарнях міста?

Відтепер на нашому сайті ви можете дізнатися про нові видання, які нещодавно з’явилися у книгарнях Івано-Франківська. Сьогодні ми розповідаємо про три книги, які зацікавили нас цього тижня і які ви можете придбати у крамниці «Букініст».

Максим Бутченко «Куркуль»
 

 
З анотації: «Це було насправді. Федот Шевченко не з покладистих і зручних для нової влади людей, на відміну від Петра, старшого брата, який підлизується до радянських колективістів. Підлість Петра ще й у тому, що він давно хоче відвоювати собі Сашу – дружину Федота. Разом з односельцями молодший брат агресивно й уперто не приймає колективізацію, але повстання селян жорстоко придушують узимку 1930 року. Сім’ю силою розкуркулюють, підступно випитавши в дитини, де батьки ховають харчі, і вивозять у Карелію разом із Петром-підлабузником».

Ганья Янаґігара «Маленьке життя»
 

 
З анотації: «Джуд – неймовірно талановитий успішний юрист. І жоден із його співробітників ніколи б не запідозрив, що життя цього чоловіка – пекло, з якого він не здатен виборсатися. Привиди дитинства шматують його душу, спричиняючи біль не лишень Джудові, а й усім, кого він любить. Тиранічний та трансцендентальний гімн братерській любові, майстерне зображення розбитого серця, і темне дослідження тиранії пам’яті й меж людської витривалості».

Оксана Лущевська «З води у воду»
 

 
З анотації: «Десятирічна Данка обожнює плавати, вода – її стихія. Дівчинка має супермету на літо – перепливти річку в її містечку. Проте боїться, що Бодя, який закохався в неї по вуха і скрізь за нею ходить, завадить їй здійснити задумане. Щоб спекатися хлопчиська, вона просить місцевого графітчика Скретча вдати її бойфренда. Та чи найкращий це план?»
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: