Уряд знайшов кошти на підвищення пенсій

Уряд знайшов 11 мільярдів гривень на підвищення пенсій восени. На це витратять надходження з єдиного соціального внеску, які зросли після підвищення зарплат.

Однак, для того, щоб до кінця року забезпечити виплатами всіх пенсіонерів – потрібно ще мільярд, кажуть у Мінсоцполітики. Осучаснення пенсій має стати першим кроком пенсійної реформи.

Якщо депутати за неї проголосують, то українські пенсіонери отримуватимуть більше вже з 1го жовтня. В уряді обіцяють серйозне зростання.

Відповідно до законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій", підвищення пенсій стосуватиметься тих, хто платив більше внесків до Пенсійного фонду України.

Ми вже накопичили 11 млрд, до кінця року ще буде додатково. Ці кошти, які будуть від єдиного внеску, це і є те джерело, яке буде для підвищення пенсій,
– заявив заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір.

Він уточнив, що підвищення пенсій особливо стосується тих людей, які вийшли на пенсію 10-15 років тому, оскільки розмір їх пенсій не підвищувався протягом довгого часу.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: