Савченко зізналась, що працювала в сексі по телефону та поділилась досвідом

Народний депутат України Надія Савченко зізналася, що в юності працювала в сексі по телефону. За її словами, на той час за таку роботу вона отримувала "шикарну зарплату".

Про це політик розповіла в інтерв’ю виданню "Главком".

"Так, працювала. Це стало можливим, знову ж таки, через адекватне ставлення до всього. Таку роботу може витримати не кожен, я це побачила на відборі", – запевнила Савченко.

Нардеп додала, що вона разом з подругою шукали роботу та натрапили на оголошення в газеті. В ньому мовилося: "Дівчина, з приємним голосом, з умінням розмовляти на будь-які теми".

Я не знала, що це. Приїхала туди, мені дали якийсь бульварний роман, сказали прочитати на мікрофон сексуальну сцену. Я спочатку подумки посміялася над цим,
– поділилась спогадами політик..

"Багато дівчат, які прийшли на відбір, були в шоці, пішли звідти, мало хто міг це прочитати. Я собі сказала: "Ти актриса, ти це прочитаєш". Прочитала. Зарплата в той час була шикарною – 100 доларів. Треба було проходити офіційне оформлення, можна було з 23 років. Мені в той момент був 21", – розповіла Савченко.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: