Франківський підприємець пояснив появу в місті скандального білборду (фото)

Серед франківців розгорілася суперечка стосовно неоднозначної реклами, яка з'явилась цими днями на білбордах міста. Одні стверджують, що вона містить відверто сексистський характер, а інші не можуть зрозуміти довкола чого стільки галасу.
Журналіст БРІЗ розшукав авторів рекламного звернення. Ними виявилась команда ІТ-спеціалістів з компанії "Axion Web". Причиною появи білборду послужив запуск нещодавно створеної ними ж соціальної мережі для автомобілістів під назвою dexpens.com.https://dexpens.com
Ідеолог проекту Олександр Кравець погодився прокоментувати ситуацію, яка склалася.
За його словами, нікого дискримінувати команда не збиралась. Головною метою було звернути увагу водіїв на те, що вибір сервісних центрів, де вони обслуговують свої автомобілі, є дуже важливим. Тому використали такий меседж.
“Створюючи рекламу, у нас навіть на думці не виникало когось образити. Ми думали над тим як зазвичай самі водії називають свій автомобіль і відштовхувались від цього. Ми не опирались суто на чоловічу точку зору, а враховували загалом всіх автомобілістів.
Звертаючись до своїх коханих людей, часто використовуємо лагідні слова і ніхто не ображається. З машиною в цій ситуації так само.
 Слово “мала” найчастіше застосовують до авто. Воно хоч і трішки брутальне, але є й досить лагідним. Така собі форма прояву турботи і любові до свого залізного коня” - стверджує Олександр.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: