Два франківські університети потрапили у ТОП-20 українських вишів

Днями опубліковали рейтинг Webometrics Ranking web of Universities світових університетів за рівнем їх діяльності в інтернет-просторі станом на липень 2017 року.

Результат пошуку зображень за запитом "пну"

 

До рейтингу Webometrics Ranking web of Universities увійшов 331 вищий навчальний заклад України. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника вже третій рік поспіль входить у Топ-20 українських вищих навчальних закладів рейтингу Webometrics. У цьогорічному липневому рейтингу університет покращив свої показники і посів 14-те місце в рейтингу (в січні 2017 року університет займав 19-те місце), йдеться на сайті вишу.

 У топ-20 увійшов ще один місцевий університет – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу розташувався на 17 сходинці.

Як відомо, рейтинг Webometrics оцінює більше 24 тисяч вищих навчальних закладів світу, є ініціативою Лабораторії Cybermetrics, дослідницької групи, що належить до CSIC, найбільшого державного дослідницького органу в Іспанії та укладається з 2004 року. Результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік (у січні та червні-липні). Первинною метою рейтингу є сприяння академічної присутності в Інтернеті, підтримання відкритого доступу для значного збільшення передачі наукових і культурних знань в університетах світу.

Варто зазначити, що в останній редакції рейтингу Webometrics  майже половина загального балу віддається за авторитетність наукових робіт авторів університету в базах Scopus та Google Scholar, що дає можливість авторам рейтингу оцінювати різнобічні аспекти діяльності університетів не лише крізь призму веб-сайтів, але й окремо акцентувати значну увагу на науковому потенціалі вишу.

Показники Топ-20 українських вищих навчальних закладів у Webometrics Ranking July 2017 можна переглянути в таблиці та за посиланням – http://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20  Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 серпня 2017, 23:52
Два бомжатники
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: