Пластуни та студенти з м.Івано-Франківська відправляться у Польщу

2 серпня 2017 року відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Першим на засіданні розглядалось питання організації табору для групи молоді з м.Івано-Франківська у селі Корчмін, в гміні Ульхувек Республіки Польща.

Відповідне рішення було підтримане Виконавчим комітетом. Група молоді чисельність близько 30 осіб загалом складатиметься з пластунів і студентів нашого міста, які з 21 по 29 серпня 2017 році впорядкуватимуть могили українців, похованих на кладовищі у селі Корчмін, в гміні Ульхувек Томашовського повіту в Люблінському воєводстві Республіки Польща. Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради організовує перевезення, медичний супровід та забезпечення учасників табору необхідним інвентарем. Видатки на організацію харчування учасників табору бере на себе Фундація духовної культури Пограниччя.

Міський голова Руслан Марцінків заявив про важливість реалізації даної ініціативи, оскільки, за його словами, відновлення українських святинь та впорядкування могил предків є нашим святим обов’язком. Міський голова, зазначив, що дана акція має стати щорічною, висловивши подяку за підтримку в організації табору Президенту Фундації духовної культури Пограниччя, настоятелю храму УГКЦ м.Люблін о.Степану Батруху, Війту гміни Ульхувек Лукашу Клебеку, Секретарю гміни Ульхувек Аліні Конефал-Піліп та менеджеру міжнародних проектів Роману Задорожному.

 

Пластуни та студенти  з м.Івано-Франківська відправляться у Польщу


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: