Що зробить Росія, якщо Україна отримає летальну зброю: думка експерта

Росія не в тому становищі, щоб активізувати постачання зброї бойовикам на Донбасі, якщо США нададуть Україні летальне оборонне озброєння. В РФ немає сил і засобів для масштабного наступу. Максимум, що Москва може зробити – збільшити кількість обстрілів. Політична істерика в Кремлі, звичайно, буде.

Про це сайту "24" повідомив військовий експерт Олег Жданов.

Путін не має сил і ресурсів для активізації бойових дій

За словами Жданова, якщо США нададуть Україні протитанкову зброю, Росія не зможе активізувати бойові дії на Донбасі з кількох причин. По-перше, говорить експерт, є велика різниця поколінь озброєнь між США та РФ.

І поставляти мішені для американських установок Javelin – це тільки ганьбитися для Росії. По-друге, західні спецслужби зафіксують будь-яке пересування техніки через україно-російський кордон, і це викличе політичний резонанс,
– вважає Жданов.

Тому, на його думку, максимум, що може зробити Росія – збільшити кількість обстрілів позицій української армії. Але ЗСУ вже вміють відбивати такі обстріли. Хоча, як зазначає Олег Жданов, якби ЗСУ відкривали вогонь у відповідь чи на випередження, то тиша в зоні АТО настала б в десять разів швидше.

Військовий експерт скептично оцінює можливості Росії для масштабного наступу. За словами Жданова, в РФ немає сил і засобів. За три роки, каже він, Путін сформував одну 150-ту дивізію до 10 тисяч осіб. А, щоб збільшити армію, Путіну треба або оголошувати мобілізацію, або підвищувати зарплати контрактникам. Також потрібно десь техніку взяти, побудувати військові містечка.

Росія зараз збирає з усієї європейської частини війська, щоб в Білорусі під час осінніх спільних навчань хоч якось налякати НАТО. Від Москви до Хабаровська військ немає. Хоча політична істерика з приводу надання США Україні зброї в Кремлі, звичайно, буде. Тому що в Москві розуміють: з поліпшенням технічного оснащення нашої армії шанси у них істотно зменшуються,– наголосив Олег Жданов.

Нагадаємо, як повідомляє The Wall Street Journal, Пентагон та Держдепартамент США вже мають готовий план надання Україні летальної зброї. Решта – за Білим домом. Йдеться про постачання протитанкових ракетних комплексів Javelin та надання протиповітряного озброєння.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 04 серпня 2017, 13:14
Та ти шо?
Відповісти

, 04 серпня 2017, 14:27
І всі москалі залишаться 300-х сотими на крдоні
Відповісти

, 04 серпня 2017, 16:46
Добре кажуть, що без водки москаль може прожити тиждень, без телевізора - місяць, а без розуму - ціле життя!!!!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: