На Верховинщині відбувся турнір з футболу «Кубок Черемоша-2017» (фото)

2 cерпня у селі Верхній Ясенів відбувся турнір з футболу серед ветеранів «Кубок Черемоша-2017». Ідея тренера-викладача ДЮСШ В. Коржука про проведення турніру була підтримана та реалізована сектором молоді та спорту райдержадміністрації та районною федерацією футболу.

Три команди ветеранів, а саме - ФК «Черемош», «Білий Черемош» і об’єднана команда сіл Криворівні та Ясенова зіграли між собою за коловою системою. У першій зустрічі «Черемош» - Криворівня-Ясенів  команди розійшлись нічиєю 1:1. У другому поєдинку – «Черемош» - «Білий Черемош» перемогу святкували  ветерани футболу «білої ріки» 2:0. У завершальній грі турніру «Білий Черемош»-Криворівня-Ясенів знову святкували дружба – 0:0 і головний трофей турніру - «Кубок Черемоша-2017» здобули яблунецькі ветерани-спортсмени.

Переможців та призерів турніру нагородили кубком, грамотами райдержадміністрації та районної федерації футболу. Також відзначено кращих ветеранів футболу Верховинського району.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Спорт: