Юний співак з Івано-Франківська спробував свої сили в ролі ведучого на Першому Національному телеканалі (фото)

Днями в місті Новояворівськ на Львівщині відбувся 25-й Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина 2017».

На цьому конкурсі учень івано-франківської Школи розвитку сучасних мистецтв «Star Team» Денис Родін спробував себе в ролі телеведучого.

«Я поїхав на конкурс, як учасник, а через два дні мене запросили бути ведучим програми під назвою «Хочу бути» про «Молоду Галичину» на Першому Національному телеканалі. Цей конкурс – Міжнародний, взяти участь в ньому змогли учасники із 15 країн світу, деякі діти приїхали навіть з-за океану. Ми брали інтерв’ю в учасників конкурсу, в членів журі і так знімали програму – працівники телеканалу і я, в ролі ведучого. Це великий досвід, хоча було неймовірно важко сидіти іноді до 2-ї чи до 3-ї ночі, працюючи над програмою, оскільки зранку о 6-й уже потрібно було вставати», – ділиться враженнями Денис Родін.

Минулого року юний співак не пройшов до фіналу «Молодої Галичини», а цьогоріч його запросили на гала-концерт, як дипломанта конкурсу.

Денис каже, що під час конкурсних днів знайшов нових друзів з інших міст та з інших країн, адже на «Молоду Галичину» прибуло дуже багато цікавих творчих дітей.

 

Юний співак з Івано-Франківська спробував свої сили в ролі ведучого на Першому Національному телеканалі

 

Юний співак з Івано-Франківська спробував свої сили в ролі ведучого на Першому Національному телеканалі

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: