Поблизу Франківська хочуть знести свинарники, які місту подарував Халаменда

Питання про знесення виробничих будівель по вулиці Береговій, 4 у приміському селі Хриплин, винесено на розгляд сесії Івано-Франківської міської ради.

 

У проекті рішення йдеться про нежитлові будівлі колишніх свинарників. Нині приміщення не функціонують, та оскільки перебувають у комунальній власності, дозвіл на їх знесення повинна надати міська рада, пише  Побудовано.

Площа будівель чимала і становить 3131,6 кв м, з них:

будівлі свинарника літера Б площею 640,3 кв м, частини будівлі свинарника літера В площею 900,7 кв м, будівлі свинарника літера Г площею 1590,6 кв м, що становить 675/1000 часток виробничих будівель, які знаходяться за по вулиці Береговій, 4 у селі Хриплин.

У разі погодження рішення, організувати знесення будівель та вивезення побудового сміття належить міському Управлінню капітального будівництва.

Як писали ЗМІ, минулого року Івано-Франківська міська рада прийняла в комунальну власність свинарники ТОВ “Торговий сервіс”, які розміщені на території Хриплинської сільської ради.

Їх планують знести та роздати землю під ними учасникам АТО, або ж збудувати для них житло.

Територія під будівлями – 1,2 га. З них один гектар “Торговий сервіс” віддав місту, решту – залишав собі.

Результат пошуку зображень за запитом "бура халаменда"

 

Нагадаємо, ТзОВ “Торговий сервіс” є власником центрального продуктового ринку в Івано-Франківську. Підприємство належить місцевому “авторитету”, екс-депутату міської ради від Партії регіонів Ігорю Халаменді.

 

Нагадаємо, що «Бура» зробив для івано-франківських бійців АТО більше, ніж уся прикарпатська «Свобода» (фото)

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 серпня 2017, 16:04
відколи ТзОВ Торговий Сервіс є власником центрпродринку? Орендарі і не більше того. Якби все було так просто, Бура був би радий. РИНОК НАЛЕЖИТЬ МІСТУ, ТОБТО КОМУНАЛЬНИЙ, ТОБТО НАМ З ВАМИ, МЕШКАНЦІ.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: