П’яна прикарпатка мало не втонула у міському озері

П’яна прикарпатка мало не втонула у міському озері

Пов’язане зображення

 

4 серпня 2017 року в охоронних зонах відповідальності рятувально-водолазних станцій в містах Івано-Франківськ, Галич, Коломия особовим складом велося цілодобове чергування. Рятувальниками Івано-Франківської, Галицької та Коломийської рятувально-водолазних станцій відпочиваючим в зоні дислокацій рятувальних підрозділів надавалась інформація щодо дотримання Правил поведінки на водних об’єктах, через ретрансляційний вузол та мегафони.

            Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері зафіксовано порушення Правил судноплавства та Правил охорони життя людей на водних об’єктах 2 громадянами, під час експлуатації прокатного плавзасобу (переміщення громадян на катамарані, під час його руху). З громадянами проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил. Не допущено до купання громадянина, який заплив за заборонні знаки. З ним проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах.

     Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах не зафіксовано.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері врятовано гр. 1983 р.н., мешканку міста Коломиї, яка перебуваючи в нетверезому стані під час купання почала тонути. Потерпілу витягнуто на берег. Стан задовільний. Від подальшої медичної допомоги потерпіла відмовилась.

            4 липня 2016 року на міських озерах м. Івано-Франківськ, м. Коломия та на р. Дністер в м. Галич особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочиваючих, інформують в УПЦЗ.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: