До Дня Повітряних сил ЗСУ Президент України політав на МіГ-29УБ івано-франківської 114-ої бригади (фото+відео)

До Дня Повітряних сил ЗСУ Президент України політав на МіГ-29УБ івано-франківської 114-ої бригади.

 

Про це у ФБ повідомили на сторінці Соколи Прикарпаття

Політ відбувся у рамках свята, яке цього року відзначатимуть у неділю 6 серпня.

Президент перевірив готовність Повітряних Сил Збройних Сил України. Петро Порошенко здійснив переліт на бойовому винищувачі Міг-29 40-й бригади тактичної авіації на місці другого пілоту з аеродрому бригади у місті Васильків до військового аеродрому у селі Гавришівка, Вінницької області. Президент привітав особовий склад військових льотчиків з Днем Повітряних Сил Збройних Сил України, вручив високі державні нагороди бойовим льотчикам та передав бойові прапори органам військового управління Повітряних Сил ЗСУ, йдеться у дописіАдміністрації Президента України

.

Світлина від Соколи Прикарпаття.

 

Світлина від Соколи Прикарпаття.

 

Світлина від Соколи Прикарпаття.

 

Світлина від Соколи Прикарпаття.

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото УНІАН

 

 

Також у рамках підготовки до свята вчора у вінниці пройшла підготовка до авіаційного параду.

Про це йдеться у дописі Віталія Трубникова

Світлина від Віталія Трубникова.

 

Світлина від Віталія Трубникова.

 

Світлина від Віталія Трубникова.

 

Світлина від Віталія Трубникова.

 

Світлина від Віталія Трубникова.

 

Світлина від Віталія Трубникова.

 

Світлина від Віталія Трубникова.

 

Світлина від Віталія Трубникова.

 

Світлина від Віталія Трубникова.

 

Світлина від Віталія Трубникова.

 

Світлина від Віталія Трубникова.

 

Світлина від Віталія Трубникова.

 

 

 Довідково:

Сформована 15.10.2003 на базі 114-го винищувального авіаційного Талліннського ордена Червоного Прапора полку. З 05.06.2009 — 114-а Івано-Франківська Талліннська ордена Червоного Прапора бригада тактичної авіації. З 18 листопада 2015 - 114 бригада тактичної авіації.

Основу бригади складає 114-й винищувальний авіаційний Талліннський Червонопрапорний полк ВПС СРСР (аеродром Івано-Франківськ), особовий склад якого 01.06.1992 присягнув на вірність Україні. На озброєнні винищувачі МіГ-29.

За роки незалежності військова частина виконувала завдання по захисту повітряних кордонів України. Екіпажі та бойові розрахунки несли бойове чергування у системі протиповітряної оборони держави. Неодноразово льотним складом були проведені практичні пуски керованих ракет на полігонах Міністерства оборони України з добрими та відмінними оцінками.

З 1 грудня 2005 року авіаційна бригада винищувальна вперше заступила на бойове чергування в системі Протиповітряної оборони України.

Льотний склад займається плановою льотною діяльністю, неодноразово успішно виконував завдання польотів, льотно-тактичних навчань на аеродромах Івано-Франківськ, Саки, Бельбек, Лиманське, Луцьк, Озерне.

У 2006 році вперше з 1993 року було проведено льотно-тактичне навчання авіаційної ескадрильї і нарешті авіаційна бригада брала участь командно-штабних навчаннях Повітряних Сил Збройних Сил України «Чисте небо». Під час цих навчань майор Сергій Голубцов здійснив навчально-бойовий виліт та змусив умовного порушника державного кордону здійснити посадку на визначеному аеродромі.

З 12 березня по 7 квітня 2007 року на базі авіаційної бригади винищувальної проводився льотно-методичний збір з льотним складом винищувальної авіації Об'єднаних сил швидкого реагування Повітряних Сил ЗС України з метою підготовки на клас льотного складу винищувальної авіації ОСШР Повітряних Сил ЗС України на літаках МіГ-29 за складними видами льотної підготовки.

У квітні 2007 року льотний склад успішно виконав завдання зборів з льотним складом авіації Повітряних Сил Збройних Сил України по наземним цілям[1].

Війна на Сході

З початку російсько-українського конфлікту 2014 року весь особовий склад частини перебуває в режимі бойового чергування. Влітку 2014 року була сформована зведена група, яка брала участь у бойових вильотах на штурмовку колонн террористів.

Для польоту в зони пошуку типове навантаження МіГ-29 складалася з двох підвісних паливних баків, двох блоків некерованих ракет С8 і іноді, якщо дозволяв запас палива, ще й пари бомбових касет РБК. Перші вильоти МіГ-29 на ізоляцію району бойових дій відзначені 5 серпня. В Донецькій області зони пошуку призначалися в райони Єнакієве, Шахтарська та Амвросіївки, а в Луганській — навколо Луганська.

Для забезпечення майже безперервного присутності в зонах пошуку МіГ-29 виконували до трьох вильотів на добу на кожен борт (правда, не щодня).

Незважаючи на це терористи збили перший МіГ-29 (бортовий номер 02) вже 7 серпня[2]. Його пілот, не розібравшись в ситуації, виконав захід на блокпост сил ДНР і в результаті був вражений ПЗРК. А ось точних даних про збитий 17 серпня під Луганськом МіГ-29 з бортовим номером 53 до сих пір немає[3]. За деякими даними, це був останній виліт «двадцять дев'ятих» на ізоляцію району бойових дій. Ризик втрати літаків від засобів ППО, а також, найімовірніше, відмови техніки, викликані інтенсивної експлуатацією, змусили військове керівництво припинити спроби виконання завдань по ізоляції районів бойових дій. Всього для цих цілей залучалося не менше п'яти МіГ-29 — не тільки з 114-ї, але і, можливо, з інших авіабригад.

 

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 серпня 2017, 22:09
Вальцман на Путіна хоче бути схожим
Відповісти

, 05 серпня 2017, 22:16
Тепер нехай собі пісюна вкоротить на 5 см ,як в Хуйла Кабаєва.
Відповісти

, 06 серпня 2017, 8:43
Теперь можно и в космос.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: