Завтра на Верховинщині відбудеться третя Всеукраїнська проща до місця з’явлення Матері Божої біля Довбушевої криниці

На Верховинщині відбудеться проща на полонині Ґаджина.

У неділю, 6 серпня, в День пам’яті Боголюбивих страстотерпців князів-мучеників Бориса і Гліба, відбудеться Третя Всеукраїнська проща до місця з’явлення Матері Божої біля Довбушевої криниці на полонині Ґаджина у Чорногорі.

Про це пишуть Версії з посиланням на сайт Верховини.

“Запрошуємо всіх охочих взяти участь у цьому духовно-культурному християнському дійстві на святому місці Українських Карпат. Вшануймо Матір Божу та Святиню Гуцульщини і посприяймо, щоб до Всеукраїнської прощі долучилися наші духовні друзі з усіх теренів”, – йдеться у повідомленні Верховинської районної ради.

Збір прочан: 6 серпня 2017 року в селі Бистрець Верховинського району Івано-Франківської області біля початку сходження на полонину Ґаджина о 09.00 год. Початок Божественної літургії: об 12 год. 00 хв. на місці з’явлення Пречистої Діви Марії – біля Довбушевої криниці на полонині Ґаджина.

Автобус з бажаючими взяти участь у прощі відправлятиметься з міста Верховина, від адмінбудинку районної ради, до с. Бистрець о 7.30 год.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 06 серпня 2017, 4:05
Та що це таке :- проща за прощою . Вже й ВистаВи там дають, концерти, люди танцюють, руки вверх тримають Як на дискотецІ у 90-ТІ, кругом торгівлЯ, оце дають... А коли з сІмєю І друзями час проводити. А ще поїздки до інших країн , теж прощі, в своїй країні потрібно молитися, а не чужу прославляти. Я ще не бачив щоб з Хорватії, Венгріі, чи іншої країни до нас їхали молитися ...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: