Новий керівник “Водоекотехпрому” розповів про головні завдання на новій посаді

Як інформували ЗМІ раніше, 1 серпня КП “Івано-Франківськводоекотехпром” отримав нового керівника. Очолив одне з найбільших підприємств міста Роман Кімачук.

Результат пошуку зображень за запитом "кімачук роман"

 

На сайті міського виконавчого комітету директор поділився своїми найближчими робочими планами та пріоритетами.

“Реформи будуть. Тому, що кожен управлінець по-своєму бачить організацію роботи й діяльність очолюваного підприємства. Звісно, що ці зміни не будуть суттєвими, але дещо все ж зазнає певних коректив. Звичайно, у мене є ряд зауважень щодо певних упущень та недоліків у роботі водоканалу, які намагатимусь виправити. Це мало б позитивно відобразитися на діяльності підприємства, наданні ним послуг населенню та юридичним особам. Для себе я визначив декілька проблемних питань, на які потрібно реагувати невідкладно.

– По-перше, це стан водопровідних мереж і аналіз втрат води.

По-друге, питання дощової каналізації. Так виглядає, що наша загальносплавна каналізація слугує також дренажем для центральної частини міста й окремих його мікрорайонів. А це велике навантаження на наші очисні споруди, додаткові витрати на електроенергію і на реагенти. Тому потрібно розділити дощову каналізацію і загальнопобутову. Тоді суттєво зменшаться загальні витрати.

І третій крок – необхідно підсилити роботу абонентського відділу підприємства. Тепер ми ще не добираємо тих коштів, що їх мали б отримувати від споживачів. Упродовж останніх років міська влада дотує водоканал. Без підтримки влади та депутатів підприємство просто може зупинитися.

Ще один із великих проектів, для реалізації якого буду звертатися до сесії міської ради, – щоб нам допомагали виділенням коштів на проектування дощових колекторів”, – зазначив Кімачук.

 

Нагадаємо, що Франківський водоканал отримав нового генерального директора (відео)

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: