Патріарх Святослав відвідав резиденцію Андрея Шептицького в Рожнятівському районі (фоторепортаж)

У суботу, 5 серпня, у пластовій оселі “Сокіл” в с. Гриньків Рожнятівського району відбулася зустріч Глави Української греко-католицької Святослава Шевчука церкви із пластунами.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА, пише WestNews.

Предстоятель  УГКЦ поспілкувався із представниками усіх пластових уладів – найменшими пташатами, новацтвом, юнацтвом, старшопластунами та сеньйорами.У рамках зустрічі відбувся  молебень за Україну та пластову молодь і панахида за пластунами, які віддали своє життя за волю України під час проведення АТО.

20621903_1430678950355129_1224628139881824751_n

Звертаючись до присутніх, Блаженніший Святослав підкреслив, що для нього є честю побувати на місці, де свого часу перебували  Митрополит Андрей Шептицький та Патріарх Любомир Гузар.

Святослав Шевчук присвятив свою проповідь вихованню молоді в українських традиціях.

«Найбільше ваше завдання, підкреслив Блаженніший Святослав, – бути людиною, а щоб стати справжньою людиною ви повинні навчитися любити: любити Бога, ближнього і любити Україну. Як ми навчимося любити Україну, то щодня зможемо ставати справжніми людьми, людьми здоровими душею і тілом, любов яких є загартована, випробувана і справжня».

Депутат обласної ради Назарій Іванів поділився фотографіями та відео з зустрічі із Патріархом.

“Блаженніший Патріарх Святослав Шевчук сьогодні завітав до Рожнятівського району !!! Велике спасибі Вам Владико !!!”, – написав Іванів.

 

 Нагадаємо, що 29 липня 1935 року митрополит Андрей Шептицький святкував своє 70-ліття у "Кедрових Палатах" на Прикарпатті (фото)Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: