Радбез ООН прийняв нові санкції проти КНДР

Рада Безпеки ООН одноголосно прийняла нові санкції щодо Північної Кореї.

 

Як повідомляє Reuters, проект резолюції був розроблений США у відповідь на два запуски КНДР міжконтинентальних балістичних ракет.

Резолюція забороняє КНДР експорт вугілля, заліза, залізної руди, свинцю, свинцевої руди і морепродуктів.

Крім того, державам-членам ООН забороняється збільшувати поточне число північнокорейських робітників, що працюють за кордоном, також забороняються нові спільні підприємства з Північною Кореєю і будь-які нові інвестиції в поточні спільні підприємства.

Також цим рішенням дев'ять людей і чотири компанії КНДР, включаючи основний валютний банк Північної Кореї, додані в чорний список США.

"Ми не повинні обманювати себе, думаючи, що ми вирішили проблему, анітрохи. Північнокорейська загроза не залишила нас, вона швидко стає все більш небезпечною", - сказала після голосування посол США в ООН Ніккі Гейлі.

"Потрібні подальші дії. Сполучені Штати здійснюють і продовжуватимуть здійснювати розумні заходи для захисту себе і наших союзників", - сказала вона, додавши, що Вашингтон продовжить щорічні спільні військові навчання з Південною Кореєю.

Як повідомлялось, 29 липня Північна Корея повідомила про друге успішне випробування міжконтинентальної балістичної ракети. Відзначається, що вона може досягти материкової частини США.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: