Прикарпатська поліція урочисто відзначила професійне свято (ФОТО)

Урочистості відбулися на площі перед Івано-Франківською обласною адміністрацією. Привітати правоохоронців прийшли представники духовенства, влади, зокрема, голови Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, обласної ради Олександр Сич, мер м.Івано-Франківська Руслан Марцинків, керівник СБУ в області Петро Дідух, ветерани та пенсіонери служби, матері та вдови загиблих та зниклих безвісти правоохоронців при виконанні службових обов’язків, а також мешканці та гості міста.

Урочисті заходи з нагоди відзначення другої річниці Національної поліції України розпочалися з урочистої доповіді керівнику прикарпатської поліції про шикування особового складу Івано-Франківського гарнізону, взаємного привітання та Державного Гімну України. 
За християнським звичаєм з Божим Благословенням до вартових правопорядку та усіх присутніх звернувся Митрополит Іва́но-Франкі́вський і Га́лицький Іоасаф та відзначив важливість професії правоохоронця, особливість людей у формі, які зі зброєю у руках захищають мир і спокій людей, а також побажав правоохоронцям мужності й витримки у службі. 


З вітальним словом до особового складу працівників поліції звернувся начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Віктор Шкутов, який у своєму виступі відзначив, що: «За непростий період реформування у поліції відбулося багато важливих і потрібних змін. Наша країна взяла курс перейняти європейський досвід, де держава для людини, а не навпаки. І ці зміни мають починатися саме у правовому просторі. Громадяни держави мають право на захист своїх громадянських, політичних, економічних, соціальних і культурних прав і свобод, забезпечувати які, передусім, маємо ми, працівники поліції. Для цього поліція України має засоби та можливості, щоб вчасно і швидко прийти на допомогу. Кожен розуміє, що оцінку нашій діяльності дає громадськість. Тож, будьмо гідні цієї довіри та високого звання поліцейського України. Сьогодні поліція – мобільна служба правоохоронного відомства.

Попри нове поповнення, у поліції працюють досвідчені і професійні працівники, які передають знання і навички молодим, перспективним, з новим баченням і підходом поліцейським. Відзначаючи нині професійне свято, щиро вітаю усіх працівників, ветеранів та пенсіонерів служби, бажаю Вам родинного затишку, добра й достатку, поваги і шани від громадян, мирного неба над Україною і успішної служби на благо українського народу». 


Далі керівник обласної поліції розповів про здобутки поліції за цей період, завдяки яким рівень довіри громадян до поліції підвищився, а також ознайомив про перспективи відомства та відзначив, що прикарпатські правоохоронці попри службу на теренах краю, стоять на постах в зоні АТО за що їм окрема вдячність та повага. Під час виступу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та зниклих безвісти при виконанні службових обов’язків, схиливши голови перед їхнім подвигом, та поклали квіти до пам’ятника загиблим. 
Відтак полковник поліції Віктор Шкутов вручив відзнаки від Президента України «За участь в антитерористичній операції» п’ятьом працівникам поліції, а також, відповідно до наказу голови Національної поліції України погони полковника поліції вручили заступнику начальника обласної поліції Василю Віконському. 


Від Управління патрульної поліції м. Івано-Франківська виступив заступник начальника Олег Середюк, який відзначив, що: «У рядах патрульних немає випадкових людей, а лише ті, хто цілеспрямовано, свідомо зробив свій важливий вибір професії і прийшов служити, щоб захищати людей і оберігати їх безпеку». 


Слова вітань пролунали від голів Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука, обласної ради Олександра Сича та міського голови м.Івано-Франківська Руслана Марцинківа. Вони відзначили, що професія поліцейського важка і під силу лише мужнім і упевненим у собі, молодим офіцерам і рядовим поліції, які мають достатньо досвіду та професійності, щоб протистояти злочинності. Також вони з приємністю відзначили, що Івано-Франківщина у числі п’яти регіонів у державі з найнижчим рівнем злочинності у чому, безперечно, заслуга правоохоронців. 


Відповідно до спільних розпоряджень вказаних владних структур нагороджено грамотами та подяками, а також грошовими винагородами кращих у службовій діяльності правоохоронців, працівників різних служб і підрозділів поліції, а керівник обласної поліції Віктор Шкутов удостоєний медалі «За заслуги перед Прикарпаттям», яку вручив Олег Гончарук та Олександр Сич.


З нагоди відзначення професійного свята наказом начальника ГУНП в області надано грошову допомогу родинам загиблих правоохоронців. 
В ході урочистих заходів керівник обласної поліції спільно з головами ОДА та обласної ради вручили ключі від 18 службових автомобілів, наданих Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією України, які передані у територіальні підрозділи поліції області. 


На завершення заходів правоохоронців пісенним подарунком привітав голова Івано-Франківської обласної ветеранської організації, полковник у відставці, заслужений артист України Володимир Коваленко. У його виконанні прозвучала пісня: «Серце моє там, де Україна». 


Гостей свята запросили оглянути виставку сучасного озброєння та техніки поліції.

Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: