Спецпред США щодо України зустрінеться з Сурковим – Лавров

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що найближчим часом спеціальний представник Держдепартаменту США щодо України Курт Волкер прибуде з візитом до Москви.

 

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на  ТАСС.

За словами Лаврова, інформацію про візит Волкера до РФ підтвердив держсекретар США Рекс Тіллерсон.

"Нагадали про те, що і президент США, і держсекретар обіцяли нам, що найближчим часом приїде спеціальний представник США щодо України Волкер. Рекс Тіллерсон підтвердив, що такий контакт з нашим представником Владиславом Сурковим запланований і відбудеться найближчим часом", - заявив Лавров за підсумками зустрічі в Манілі з Тіллерсоном.

"Це буде цікаво, тому що Волкер вже об'їхав чимало столиць, включно з Києвом, Парижем, Берлін, Лондоном, і нам буде цікаво, яке уявлення про нинішній стан справ склав американський спеціальний представник", - сказав Лавров.

Нагадаємо, у липні спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер відвідав Донбас. Волкер заявив, що в США розуміють, що конфлікт на Донбасі - не внутрішній, а є актом агресії РФ щодо України.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 серпня 2017, 9:28
Немає про що говорити. Надати Україні летальну зброю для оборони, макрофінансову допомогу та спеціалістів-радників, бо ми єдині, хто не пускає новітнє татаро-монгольське іго до Європи. Польща, Румунія, Чехія, Угорщина та половина Німеччини ще памятають, як їм було "добре" жити під навалою російської орди. Вони можуть знову відчути гусениці танків та підбори кірзових чобіт. А як добре піде, то це відчують і Італія з Францією, крий Боже.
Відповісти

, 07 серпня 2017, 10:33
Сукажопий маскаль чого ублюдок лізеш паскуда де тебе не питают.ці маскальскі спецпредставники хай займаються кремлівськов каналізацією дегенерати прокляті путиноупирі.є питання до нас говоріть і вирішуйте з нами укр.
Відповісти

, 07 серпня 2017, 15:16
Ти майстер спочатку купи скрапленний американський газ на пару десятків мільярдів долярів а потім Ми щось Вам дамо.За дарма тато мати не грае.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: