Бачу в чоловіках тварин: Савченко описала свого “принца”

Народний депутат Надія Савченко каже, що її коханий чоловік повинен бути здатним на вчинок.

Про це вона сказала в інтерв’ю Главкому.

– Бувають такі жінки, які не можуть жити без чоловіка. У мене такого немає. У мене на фізіологічному рівні це відсутнє. У багатьох чоловіках я нічого, крім тварини, не бачу, – сказала депутат.

Вона хоче, щоб з нею був чоловік, який здатен на вчинок. Таких серед її колег-депутатів немає.

– Політики здатні на якусь роботу – командну чи індивідуальну. Вчинок – це те, що виходить за рамки. Коли людина йде проти всього світу: коли всі прогнулися, а ти стоїш стійко. Немає таких людей у політиці, – вважає Савченко.

Депутатка каже, що сама не знає, де є такі чоловіки.

– Не знаю, самій цікаво. Такі вчинки бувають на фронті, але мало чоловіків, здатних на таке, повертаються, – сказала Надія Савченко.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 серпня 2017, 16:12
Маскалі надежду давно пригодували ,і зробили комедію з її полоном за цю блядь віддали двах гру питання чому.ця гемофродітка спілкуєтья з путин-медведчук сука фсбешна.чому пастор не посадить ну явну блядюгу кремля.а що до того що вона любить пса путина то нам по барабані.упирі здохніт.
Відповісти

, 07 серпня 2017, 16:10
пуціна не може забути
Відповісти

, 07 серпня 2017, 16:21
блін ну а вона хоч жінка??? ну є щось у неї жіноче???? ну крім анатомічних даних.....ви мене вибачте але то БИК з пи...дою
Відповісти

, 07 серпня 2017, 18:38
Путинеці використали надю дегенератку і най сучара вище читає це їх всіх чекає хто маскалям продався,
Відповісти

, 07 серпня 2017, 21:24
Ну стадо,що ви жінку обсираєте.Вона завжди правду каже,не крутиться як фрюгер.Не ходить на цирлах перед всяким непотрібом.Вона така яка є.А ви що доброго,мудрого зробили для України,крім того,що майдан обсцикали і скакали там,як пси.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: