В СБУ розповіли, як російські спецслужби можуть вербувати та провокувати прикарпатців

 В СБУ розповіли, як російські спецслужби можуть вербувати та провокувати прикарпатців

Результат пошуку зображень за запитом "герб сбу"

 

 Російські спецслужби за допомогою підконтрольних соцмереж можуть планувати провокації проти українських заробітчан

Служба безпеки України виявила факти розміщення мешканцями Прикарпаття оголошень у соцмережах з пропозиціями працевлаштуватися в РФ. Також в окремих спільнотах рекламуються транспортні послуги з доставки до місць призначення.

Наголошуємо, що заборона надання доступу до інтернет-ресурсів держави-агресора була введена в тому числі для зменшення можливостей російських спецслужб вести діяльність на шкоду українським громадянам та державі.

Участь у групах, де обговорюється виїзд до РФ, дає можливість спецслужбам цієї країни заздалегідь вивчити потенційних трудових мігрантів та їхні родинні зв’язки, щоб спланувати компрометуючі ситуації під час перебування заробітчан на території країни-агресора.

Такий штучний «компромат» спецслужби РФ використовують, щоб шантажем і залякуванням змусити громадян України до протиправної діяльності на шкоду національним інтересам своєї держави.

Для того, щоб не потрапити в наперед сплановану пастку спецслужб агресора, СБУ рекомендує обмежити використання перш за все російських соціальних мереж і сервісів.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 08 серпня 2017, 2:42
Порошенко давно співпрацює з ФСБ і нічого. Він одних податків з Липецької фабрики сплатив сотні мільйонів долаврів в казну РФ, постійно дарує подарунки Путіну, випускає на день російської армії святкові цукерки з георгієвською стрічкою. Краще всіх Порошенко може розповісти про те як його завербували спецслужби Путіна
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: