У Болехові відремонтували приміщення швидкої допомоги

На території Болехівської міської ради послуги екстреної медичної допомоги надають працівники обласного комунального закладу.

Бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги працюють в одному з приміщень Болехівської ЦМЛ, яке адміністрація лікарні їм виділила.

Нещодавно керівництво центру звернулося до міського голови Богдана Мельника та головного лікаря Болехівської ЦМЛ Любомира Парахоняка з проханням відремонтувати приміщення, де розміщена диспетчерська служба та чергові бригади фельдшерів.

Відповідне клопотання було ретельно розглянуте та опрацьоване. Міський очільник та головний лікар вишукали кошти, щоб посприяти у вирішенні проблеми.

За словами головного лікаря Любомира Парахоняка, для потреб бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги  виділили дві кімнати. Але сама будівля дерев’яна та зведена ще до воєнних часів, тож зрозуміло, що її стан бажав бути кращим.

Щоб привести все до ладу, будівельники частково демонтували старе покриття на стінах, нанесли нову штукатурну, пошпаклювали та пофарбували стіни. У приміщенні замінили електропроводку, пофарбували дерев’яну підлогу та перегородки. Встановили у будинку й нові метало-пластикові двері та вікна. 

У планах адміністрації лікарні – облицювання фасаду сучасним сайдингом чи вагонкою, що не тільки дозволить швидко та недорого надати фасаду акуратний і сучасний вигляд, а й вберегти її від руйнування.

У міській владі розраховують завершити заплановані роботи до кінця року.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: