Франківська патрульна у 40-градусну спеку здолала випробування “Гонки нації” (фото)

В Одесі завершилися Міжнародні змагання «Гонка нації», у яких цьогоріч взяли участь понад тисяча спортсменів. Калушанка на цих змаганнях стала третьою.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/08/pilipchak.jpg

 

На змагання в Одесу з’їхалися спортсмени з усіх куточків України, а також Білорусі та Молдови. Їм довелося подолати 10 складних перешкод на дистанції у 5 і 10 кілометрів, інфомують “Вікна”.

Проте, окрім самих випробувань, учасникам змагань довелося позмагатися ще і зі спекою. Адже забіг відбувся за майже 40-градусної температури повітря.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/08/pilipchak1.jpg

 

Саме спека, каже учасниця змагань із Калуша Людмила Пилипчак, стала головним випробуванням.

Враженнями від змагань спортсменка, яка працює у Патрульній поліції Івано-Франківська, поділилася у соцмережі:

“Одеса ще ніколи не здавалась мені настільки жаркою, як під час #Гонки_Нації2017. Здавалось би, що тут такого 5+ км і 20 перешкод… Але не тут то було. Додайте ще 40-градусну жару, палюче сонце, море пилу і внутрішній діалог з собою”.

Вже на першій перешкоді, додає Людмила Пилипчак, зрозуміла, що не все так просто і повзти під колючим дротом в куряві з пилу — це явно не той відпочинок, за яким люди їдуть в Одесу:

“Тут треба бути або божевільним, або до біса любити спорт і пригоди!”

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/08/pilipchak2.jpg

 

 

Випробування калушнка таки пройшла. Щоправда, постраждали коліна, лікті і волосся.

Далі довелося долати водний бар’єр і гірки, лізти по сітці, бігти по лісі з “Буратіном” на спині і “все би було добре, якби хтось із “свідомих громадян” не поміняв напрям стрілки, яка вказувала шлях”.

Людмила Пилипчак покружляла по лісу, впоралася із важкими мішками, “перелетіла” шини, черговий бар’єр і перший рукохід. Далі — трішки не пощастило:

“Зірвалась на другій драбині, бо хватило розуму витерти руки об мокрі шорти… Я сильний — біжу далі”.

“На одній із перешкод лікар пропонує обробити рани, бо бачить, що в мене по ногах в перемішку з гряззю і потом юшить кров, але я то розумію, що попереду її ще буде багато, тому чемно відмовляюсь, щоб не тратити час. Все пече, болить і починають з’являтись думки: “Може, я мазохіст?” Ахах, ні – це просто любов до спорту”.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/08/pilipchak3.jpg

 

Спортсменка розповіла також, що басейн із брудною водою, який треба було проплисти на спині під драбинками, здавався їй мрією. А потім вона без проблем підкорила канат і підняття ваги вгору, але “з успіхом провалила проходження стіни з виступами”. Зрештою, Людмила Пилипчак фінішувала третьою та пообіцяла ще повторити свою спробу.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/08/pilipchak4.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/08/pilipchak5.jpg

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: