На Прикарпатті відбувся всеукраїнський фестиваль з петанку (фотофакт)

5-6 серпня в селі Копачинці на Городенківщині, поблизу річки Дністер, пройшов ІІ Всеукраїнський фестиваль з петанку «Каньйон. Дністровський».

З’їхалися відпочити та позмагатися понад 15 команд із Харкова, Львова, Черкасів, Києва, Тернополя, Збаража, Умані, Івано-Франківська та представники з Польші і команди району: з Кунисівців, Копачинців та Котиківки.

Результат пошуку зображень за запитом "петанк"

 

Свято відкрив головний організатор Іван Паламарчук, який привітав всіх присутніх та зауважив, що фестиваль вже за хорошою традицією збирає людей, які люблять цей вид спорту, з різних куточків України, та й не тільки нашої держави, що є гарним показником, йдеться на сторінці Городенківської РДА.

Протягом двох днів учасники змагалися у спритності у дублетах та триплетах, і переможці розподілилися наступним чином:

День перший.

З 16 триплетів: І місце – «Чугайстер в тумані» у складі: Іван Паламарчук (Копачинці), Юрій Іваськевич (Івано-Франківськ), Володимир Стойко (Тернопіль). ІІ місце – «Копачинці»: Петро Кривий (Збараж), Олександр Рослов (Умань), Олександр Труш (Львів); ІІІ місце – «Карово»: Катерина Мамець (Харків), Роман Мамень (Харків), Володимир Пасічник (Копачинці)

День другий.

З 17 дуплетів: І місце – «Рослов і Стойко знищують шершнів»: Володимир Стойко (Тернопіль), Олександр Рослов (Умань) ІІ місце – «Всім тапочки»: Гнат Стецюк, Петро Лютак (Копачинці) ІІІ місце – «Кривий труш»: Петро Кривий (Збараж), Олександр Труш (Львів).

петанкЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: